top of page
web 300x300 juodas.png

Kempingas

tiems, kurie ieško įkvėpimo...prie jūros.

Erdvus ir prabangus kempingas sukurtas buvimui harmonijoje su gamta yra 1,1 ha pievoje. Pritaikyta poilsiui kemperiais ir savo palapinėse. Svečių skaičius ribojamas, todėl visada užteks vietos laisvalaikio žaidimams ir vaikams “pasiganyti”. Kempingas ribojasi su edukaciniu paviljonu ir jį juosiančia teritorija be svaigalų bet kokia jų forma.

Kempingo svečių aptarnavimo namukyje rasite tualetus, prausyklas, dušus, virtuvėlę su pilna virtuvės įranga ir indais bei lauko baldais terasoje.

Kempingo didžiojoje pavėsinėje siūlome pailsėti, pasislėpti nuo karštos saulės arba šlapio lietaus, išgerti arbatos, pasinaudoti griliumi ir skaniai pavalgyti šeimos ar draugų rate.

Kempingas puikiai tinka sporto, jogos, šokių, meno, fotografijos ir kitoms sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovykloms rengti. Dėl grupių kainų vasaros stovykloms rašykite arba skambinkite ir tikrai suderinsime kainą, maitinimą ir programą. Kontaktai: info@karkelbeck.lt+370 65 767 409. 

Atvykimas pageidaujamas nuo 14:00 val. išvykimas pageidaujamas iki 12:00 val. (automobilį iki vakaro galima palikti stovėjimo aikštelėje už paros mokestį).

Kempinge gerbiame vieni kitus ir laikomės visiškos ramybės nuo 23:00 val. iki 7:00 val.

Kempingas dirba sutrumpintomis valandomis iki rugsėjo 23 d.
Gryn Peiva kavinukė
Dviračių nuoma
Grilius ir laužavietė
5 tualetai
 5 dušai su šiltu vandeniu 
bottom of page