Šį savaitgalį, liepos 16-18 dienomis visos gazebos jau užimtos.

Gazebos
tiems, kurie ieško įkvėpimo gazeboje...prie jūros.

web 300x300 juodas.png
Sodo pietų gazeba
Sodo gazebos
Miško gazeba
Miško gazeba
Sodo šiaurės gazeba dviems
Sodo šiaurės gazeba dviems
Sodo šiaurės gazeba dviems
Miško gazeba keturiems
Miško gazeba keturiems
Miško gazeba keturiems
Miško gazeba keturiems
Tiems, kurie ieško artumo su gamta...

...unikali galimybė gyventi kaip Bali saloje - "Gazeboje"-yra tik mūsų sodyboje. Pirmą kartą 2018 metų vasarą 3 pasipuošusios "gazebos" sulaukė svečių. "Gazeboje" siūlome lietuvišką vasarą paskaninti azijietišku stiliumi. Dieną čia gyvenimas vyksta basomis ant kilimo ir pagalvėlių. Paklota lietuviška vilnonė patalynė suteikia komforto.

 

Taip pat į kainą įeina automobilio stovėjimas prie gazebos ir kempingo svečių aptarnavimo namuko paslaugos: tualetai, dušai, virtuvėlė ir nemokamas internetas. Gazeba yra 16 kv.m. ir joje telpa 4-5 asmenų šeima.

Elektros gazebose nėra - tokia yra mintis :) Telefonus paprastai krauna svečiai virtuvėlėje, ten yra daug rozečių pakrovimui. 

Sodyboje yra trys gazebos. Viena jų yra "Miško" gazeba - ji yra švaraus eterio zonoje sveikuoliams - ten  nevartojamas joks alkoholisir nerūkoma. Kitos dvi  "Sodo" gazebos yra arčiau viena kitos paprastoje zonoje. 

 

Jei pusryčiams pageidausite karštos bandelės / varškės apkepo / sveikuoliškos košės dubenėlį ir kavos/arbatos  - parašykite iš anksto ir sutartu laiku šeimininkė pusryčius atneš į jūsų gazebą. Save palepinti verta. 

 

Atvykimas pageidaujamas nuo 15:00 išvykimas pageidaujamas iki 12:00 (automobilį iki vakaro galima palikti dienos svečio mokamoje stovėjimo aikštelėje)

 

Kempinge gerbiame vieni kitus ir laikomės visiškos ramybės nuo 23:00 val iki 7:00 val.

Su augintiniais nepriimame.

Kainos