top of page
web 300x300 juodas.png

Edukacijos ir terapijos

tiems, kurie ieško įkvėpimo...prie jūros.

Edukacijos
Arbatų ir sirupų degustacija

Arbatų ir sirupų degustacija

Sodyboje rinktos žolelės

Sodyboje rinktos žolelės

Arbatų ir sirupų degustacija

Arbatų ir sirupų degustacija

Gydančių žolelių rinkimas

Gydančių žolelių rinkimas

Gintaro gaudymo ypatumai;

Gintaro gydomosios savybės ir jų taikymo metodai ir būdai;

Vietinių vaistažolių paruošimo būdai, jų gydomosios savybės;

Gamtininkų stovykla šeimoms „Pažink mišką ir paukščius“;

Karkelbekės žvejų kaimo ir Mažosios Lietuvos gyvosios istorijos;

Mokomės fotografuoti gyvąją gamtą (spalvos, formos, proporcijos, simboliai).

Individualių ir grupėse terapijų ir edukacijų kainos sutartinės (priklauso nuo asmenų skaičiaus, pageidaujamo kurso ar vienkartinio užsiėmimo laiko, terapijų ir edukacijų kompleksiškumo, nuolatiniams svečiams taikomos nuolaidos).

Terapijos
Garso terapija

Garso terapija

Garso terapija

Garso terapija

Meditacija

Meditacija

Šokio judesio terapija

Šokio judesio terapija

Mėgavimosi maistu ceremonija

Mėgavimosi maistu ceremonija

Reguliarūs užsiėmimai grupėse skelbiami sodybos facebook puslapyje.

Iš anksto užsakomos terapijos grupėms, šeimoms ir vienam asmeniui:

gintaro ir garso terapija skambančiais dubenimis;

šokio judesio ir garso terapija;

fraktalų piešimas;

vaistažolių rinkimas (priklauso nuo sezono).

Masažai: ajurvedinis, japoniškas veido kobido, tailandietiškas.

Savarankiškos terapinės veiklos:

Buvimas gamtoje ir tyloje;

Vaikščiojimas pajūriu;

Šiltų akmenų terapija paplūdimyje;

Mėgėjiška žvejyba jūroje nuo kranto;

Akmenukų su skylutėmis ieškojimas;

Gintarų rinkimas.

Sodybos šeimininkai užsiėmimus organizuoja pagal sezoną.

Užsiėmimų grafikas skelbiamas Karkelbeck facebook puslapyje.

 

 Terapinės veiklos, kurios nieko nekainuoja:

  • Būvimas gamtoje ir tyloje

Tiems, kuriem pažįstamas noras būti tyloje, siūlome tylos terapiją. Rekomenduojame rinktis rudens, pavasario ar žiemos sezoną, tačiau įmanoma ir vasaros metu. Pageidavus tylos terapijos, šeimininkai bendraus kūno kalba ir palikdami raštelius. Kai žodžiai nutyla, prabyla gamta ir širdis. Linkime puikiai pailsėti harmonijoje su gamta ir savimi.

 

  • Vaikščiojimas pajūriu

Judėjimas yra gyvybė, o vaikščiojimas pajūriu puikus sveikatinimosi būdas ypač ankstyvą rudenį, kuomet pajūrio oras prisodrintas jodo, arba pavasarį, kuomet bundanti gamta gausiai skleidžia savo gydomuosius eterius, arba žiemą, kuomet sušalęs oras toks tyras ir pilnas jūros kvapo.

 

  · Vaistažolių rinkimas (priklauso nuo sezono)

Vaistažoles renkame daugiausia iki šv. Jono, tačiau dalis jų pasirodo tik vėliau, pavyzdžiui pražydusios liepos. Rinkti vaistažoles – tai dėkoti motinai gamtai, tai puikus būdas nurimti, suprasti save gamtos dalimi, pažinti supančią gamtą ir sukaupti natūralių vaistų atsargų žiemai (dėl vaistažolių rinkimo sodybos teritorijoje būtina pasitarti su šeimininke).

 

 · Mėgėjiška žvejyba jūroje nuo kranto arba savo valtimi jūroje

Tik žvejai supranta žvejybos tikrąją terapinę galią. Karklėje leidžiama žvejyba nuo kranto, o žvejybai savo valtimi reikalingas specialus leidimas, kurį išduoda Pajūrio regioninio parko direkcijoje.

 

 · Gintaro rinkimas

Jeigu vasaros atostogas sutrukdė audra – nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, nes krante gali pasirodyti lietuviškas auksas  - gintaro gabaliukai. Mes nuo vaikystės renkame ir gaudome gintarą – mielai pasidalinsime paslaptimis. Kas gali džiuginti labiau, nei rastas gintaro gabaliukas, vėjuotą vasaros rytą...

 

 · Akmenukų su skylutėmis ieškojimas

Ar žinote, kad radus akmenuką su skylute reikia pažiūrėti į saulę pro skylutę ir sugalvoti norą ir jis būtinai išsipildys, arba tiesiog padėkoti už nuostabiausius įvykius, žmones, jausmus Jūsų gyvenime. Aš taip darau - veikia. 

 ·  Šiltų akmenų terapija

Šilta vasaros saulė maloniai įkaitina akmenis Karklės pakrantėje, todėl atsigulus ant jų patirsite natūralią taškinę šilumos terapiją bei maloniai šnarendami akmenukus, galbūt rasite akmenuką su skylute ir sugalvosite norą. Jei pajusite skausmus tam tikruose taškuose, susitarkite su šeimininke dėl Shiatsu taškinio viso kūno masažo.

 Užsakomos terapijos sodyboje:

 ·  Gintaro terapija

Šilto gintaro galia grąžina energiją ir suteikia ramybę. Ant šilto smulkinto gintaro čiužino mėgausitės masažu šiltais gintaro maišeliais, supančios gamtos harmonija, paukščių balsais ir jūros garsais. Gali būti derinama su skambančių dubenų garso terapija. Pavaišinsime gintaro vandeniu ir sodybos pievoje rinktų žolelių arbata. Susipažinsite su gintaro atsiradimo istorija ir jo gydomosiomis savybėmis. Gamintojo kainomis įsigysite smulkintu gintaru pildytų gaminių, skirtų sveikatinimuisi namuose.

​Gintaro terapijos programą galima užsisakyti vienam kartui arba visam poilsio laikotarpiui. 

 

 ·  Garso terapija skambančiais dubenimis

Garso bangos sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, taip didėja savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai, sustiprėja organizmo imunitetas. Terapija skirta įvairioms tiek psichologinio, tiek fizinio pobūdžio problemoms spręsti. Tinka poroms, šeimoms arba atliekama individualiai arba grupėje. Gali būti derinama su gintaro terapija.

 ·  Šokio judesio terapija

Šokio judesio terapija taikoma sprendžiant emocinius/psichologinius sunkumus (ypatingai santykio su savo kūnu ar judėjimo sunkumus) , išraiškos galimybes, trauminėmis patirtis, esant psichikos ir kitoms ligoms gerontologijoje ir tiems, kurie ieško būdų asmeniniam tobulėjimui. ŠJT gali būti taikoma kaip vienintelis terapinio poveikio būdas arba papildantis kitas gydymo, reabilitacijos ar ugdymo formas. Terapija gali būti trumpalaikė ir ilgalaikė, grupinė ir individuali, porų ir šeimos terapijoje, taikoma vaikams ir suaugusiems.

 

 ·  Dainavimo terapija moterims

Įvairūs psichologai rekomenduoja dainavimą kaip galimybę pagerinti nuotaiką ar pakeisti minčių kryptį pozityvia linkme. Tyrimo autoriai padarė prielaidą, jog dainavimas galėtų būti taikomas ir terapiniais tikslais. Dainuojant išsiskiria dopaminas( malonumo hormonai)

 Dainavimas lavina mąstymą mažina kraujospūdį, suartina kultūras, gerina laikyseną.

 ·  Teatro terapija

Teatro terapijoje atsipalaiduojama, analizuojama, ugdomas kūrybiškumas, kuriami linksmi savo ateities teatriniai koliažai ir pan. kiekvienas dalyvis tarsi atgyja, nusimeta savo kompleksus, turi galimybę geriau pažinti save, ugdyti draugiškumą aplinkai.

 ·  Fraktalų piešimas - tai nuostabiai paprastas ir efektyvus darbo su savimi įrankis, kuris skatina kūrybingumą ir tobulėjimą.

​ 

 Sveikatingumo stovyklos žiemą:

 ·  Maudymasis jūroje žiemą;

 ·  Vaikščiojimas basomis sniege.

 

 

 

bottom of page