top of page
Kempinge laukiame nuo gegužės 1d. 

KEMPINGAS
tiems, kurie ieško įkvėpimo...prie jūros.

web 300x300 juodas.png
Apie

Tiems, kurie ieško artumo su gamta...

Erdvus kempingas sukurtas buvimui harmonijoje su gamta yra 1,1 ha pievoje.  Svečių skaičius ribojamas, todėl visada užteks vietos laisvalaikio žaidimams ir vaikams “pasiganyti”. Pritaikyta poilsiui kemperiais ir savo palapinėse.

Svečių aptarnavimo namuke yra 4 tualetai, 4 dušai (2 moterų, 2 vyrų) ir virtuvė.

Vaikų žaidimo aikštelėje yra supynės.

 „4 vėjų“ pavėsinė kempingo viduryje yra didžiulis kompasas su viduryje augančiu ąžuolu. Šioje bendroje erdvėje pavalgysit ir pailsėsit, pasislėpsit nuo lietaus ir saulės, ten skaitysite baltų kultūros ženklų istorijas, kurias 2020 metų šiltą pavasarį sukūrė menininkas, poetas, rašytojas, keliautojas, aitvarų meistras Marius Abramavičius ir Greta Šlapelytė ant stulpų iš uosių, kurie didžiulės audros metu nugriuvo prie upelio. Mes gerbiame gamtą, kurios dalis esame. 

Kempingas puikiai tinka sporto, jogos, šokių, meno, fotografijos ir kitoms sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovykloms rengti. Dėl grupių kainų vasaros stovykloms rašykite arba skambinkite ir tikrai suderinsime kainą, maitinimą ir programą. Kontaktai: info@karkelbeck.lt, +370 65 767 409. 

Kempingas atidaromas gegužės 1d. Uždaromas rugsėjo pabaigoje, spalį priklausomai nuo orų.

Kempingo planas
karkelbeck_Internetinis-žemėlapis mazesnis.jpg
Kainos

Nakvynės kainą sudaro aikštelės ir asmenų kainų suma

10% nuolaida yra taikoma nuo 7 nakvynės visam apsistojimo laikotarpiui

Į kainą įskaičiuota:

 

Kempingo svečių aptarnavimo namuke esantys patogumai: elektra, karštas vanduo, geriamas vanduo, virtuvė, dušai ir tualetai, taip pat grilius, laužavietė, pavėsinės.

Kempingas yra draugiškas gyvūnams. 

Camping

Camping

Watch Now
bottom of page