top of page

Gryn Peiva
tiems, kurie ieško įkvėpimo...prie jūros.

web 300x300 juodas.png
DSC04437 (1)
20230809_151759_edited
IMG_5448

Nuo 2022 metų sezono startavo lauko kavinukė, kurioje galėsite nusipirkti šilto vegetariško maisto, kavos, arbatos, užkandžių, gėrimų, bei šviežių bandelių rytais. Sezono metu tiekiame pusryčius ir pietus. Meniu galite rasti mūsų feisbuko paskyroje. Mes skatiname sveikuolišką vegetarišką mitybą, stengiamės naudoti kuo daugiau vietinių produktų ir gaminti su meile. Susitarus iš anksto, mielai priimsime grupes, pamaitinsime stovyklų gyventojus. Suderinę iš anksto meniu  Jums paruošime pusryčius, pietus ar vakarienę. Pagal aptartą meniu iš sodyboje augančių žalumynų paskanausite šefo salotų, sodyboje keptos duonos, gardžių troškinių, sriubos. Pasimėgausite šeimininkės virtų sirupų arbata arba gėrimu.

Kartu su sodybos partneriais iš Platelių, kurie pirmieji Lietuvoje gavo biodinaminio ūkio sertifikatą, sukūrėme šildantį ir vėsinantį žolelių mišinį, kurį galite įsigyti lauktuvėms ar į namus žiemai.  

 


Kaime taip pat yra kavinių, artimiausia kavinė - baras "Žvejo sodyba" už 200 m., kavinė "Olandų kepurė" už 1 km, restoranas "Gamtos perlas" už 3 km.

bottom of page