Kempingas

tiems, kurie ieško įkvėpimo...prie jūros.

Erdvus ir prabangus kempingas sukurtas buvimui harmonijoje su gamta yra 1,1 ha pievoje. Pritaikyta poilsiui kemperiais ir savo palapinėse. Unikali galimybė gyventi kaip Bali saloje - "Gazeboje"-yra tik mūsų sodyboje. Svečių skaičius ribojamas, todėl visada užteks vietos laisvalaikio žaidimams ir vaikams “pasiganyti”. Kempingas ribojasi su edukaciniu paviljonu ir jį juosiančia teritorija be svaigalų bet kokia jų forma.

Kempingo svečių aptarnavimo namukyje rasite tualetus, prausyklą, dušus, virtuvėlę su pilna virtuvės įranga ir indais bei lauko baldais terasoje.

Kempingo didžiojoje pavėsinėje siūlome pailsėti, pasislėpti nuo karštos saulės arba šlapio lietaus, išgerti arbatos, pasinaudoti griliumi ir skaniai pavalgyti šeimos ar draugų rate.

Kempingas puikiai tinka sporto, jogos, šokių, meno, fotografijos ir kitoms sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovykloms rengti. Dėl grupių kainų vasaros stovykloms rašykite arba skambinkite ir tikrai suderinsime kainą, maitinimą ir programą.

Atvykimas pageidaujamas nuo 14:00 išvykimas pageidaujamas iki 12:00 (automobilį iki vakaro galima palikti stovėjimo aikštelėje už paros mokestį)

Kempinge gerbiame vieni kitus ir laikomės visiškos ramybės nuo 23:00 val iki 7:00 val

Šeimininkės maistas
Dviračių nuoma
Grilius ir laužavietė
5 tualetai
 5 dušai su šiltu vandeniu 

Placio g. 10, Karklės k.,

Klaipėdos r. LT-92383 

55.801700, 21.071829   

 +370 46 446 990

+370 68 660 389

 info@karkelbeck.lt

  • Facebook Reflection

Karkelbeck 

  • Instagram

Karkelbeck